A La Carte

Reserveren
Hotel Aduard eten
U KUNT DE HELE DAG TERECHT IN ONS RESTAURANT VOOR HET ONTBIJT, DE LUNCH EN HET DINER.

Heerlijk lunchen of dineren

Culinair genieten doe je bij Hotel Restaurant Aduard! In de keuken werken trotse, enthousiaste koks met verse biologische streekproducten om u de lekkerste gerechten te serveren. Daarbij maken we gebruik van:

• Het mooiste vlees van onze eigen boerderij bij de Friese zeedijk
• Mozzarella uit Opende, Machedoux uit Zevenhuizen en Vachevre uit Oldehove
• Verse groente van zorgboerderijen uit de regio en fruit van Oudenbosch uit Kommerzijl

Welkom bij hotel restaurant Aduard

A La Carte

LUNCHKAART (12.00 - 17.00)

Soepen

Broodplankje met huisgemaakte pesto en kruidenboter€7
Groninger mosterdsoep bereid met Marne mosterd en spek€7
Franse uiensoep met kaas gegratineerd brood €7

Luxe broodjes (desembrood)

Club sandwich met gerookte kip, bacon, tomaat en sla€10
Carpaccio van eigen boerderij met truffelmayonaise en Parmezaanse kaas€10
Gezond met eiersalade, ham, kaas en komkommer €10 
Geitenkaas met zachte geitenkaas uit Oudebiltzijl met pompoenpittapenade en balsamico €10
  

 

Maaltijdsalades 

Carpaccio met zongedroogde tomaat, tuffelmayonaise, Parmezaanse kaas, croutons en dressing€16
Geroosterde groenten (Vegan) met zongedroogde tomaat, rode ui, paprika, komkommer en zomerse groenten€16
  

Uitsmijters

Uitsmijter carpaccio van eigen boerderij met truffelmayonaise, parmezaanse kaas, zongedroogde tomaten en rucola€15
Uitsmijter ham & kaas€12
Uitsmijter Aduard met kaas, champignons, spek, ui en paprika€14

Warme lunch

  
Twee kroketten met brood 2 rundvlees of vegetarische kroketten op desembrood met Groninger mosterd en roomboter€10
Kroket speciaal 2 rundvlees of vegetarische kroketten met rauwkost, parmezaanse kaas en truffelmayonaise€11
Bun gebakken beenham met gebakken beenham, frisse salade, bosui en een honing mosterd dressing€10
Bun pulled chicken brioche bun met pulled chicken, sla, relish, gedroogde uitjes, bosui, paprika en mayonaise€10
Bun pulled beef van eigen boerderij brioche bun met pulled beef, sla, relish, gedroogde uitjes, bosui, paprika en mayonaise€10
Gehaktbal op brood met pindasaus of mosterd of champignons en ui geserveerd met desembrood€10
  
Twaalfuurtje soep naar keuze, rundvleeskroket en een desembrood gezond€18

 

Tosti

Mozarella, tomaat en huisgemaakte pesto€10
Pulled beef ven eigen boerderij€10
Salami, kaas, tomaat en rode ui€10
Pulled chicken€10
Ham en/of kaas€9

 

Lunchplates

Runderburger Aduard van eigen boerderij op een brioche bun met cheddar, relish, tomaat, barbecuesaus, frisse salade en frietjes€22
Varkensschnitzel geserveerd met geroosterde groenten en een saus naar keuze€24
Varkenshaassaté met satésaus, atjar tjampoer, gedroogde uitjes en kroepoek€23
Spareribs Aduard gelakt met geheime lak, geserveerd met knoflooksaus€25
Gehaktbal van eigen boerderij met mosterd€14
Aduarder runderstoofpot van eigen boerderij, geserveerd met een Gieser Wildeman stoofpeer€24
  
Extra dishes:€2
extra frisse rauwkostsalade of verse warme groentes of gebakken aardappelen in plaats van friet 

Lekkere trek

Loaded fries met kaas, oude kaas en truffel mayonaise€14
Loaded fries pulled beef of pulled chicken van eigen boerderij met kaas, oude kaas, barbecuesaus€16
Loaded fries pulled chicken met kaas, oude kaas, barbecuesaus€16
Loaded nacho’s met bosui, crème fraîche, jalapeño en kaas€14
Portie friet€4
Gehaktbal van eigen boerderij€6
8 rundvlees of vegan bitterballen€8
8 gemengde minisnacks€8
Kaas en worst plankje€10
A LA CARTE MENU

Voorgerechten

Broodplankje
Met huisgemaakte pesto en kruidenboter
€7
Tataki van zalm
met een salade van courgette, komkommer en gefrituurde uitjes
€14
Rundercarpaccio van eigen boerderij
met truffelmayonaise, parmezaanse kaas, zongedroogde tomaat en rucola
€14
Burrata
geroosterde pompoen, pompoenpittapenade, rucola, balsamico en een kruidenolie 
€10
Franse uiensoep
met kaas gegratineerd brood
€7
Groninger mosterdsoep
bereid met Marne mosterd en spekjes
€7
Buikspek
op een bedje van chinese kool, appelcompôte, gefrituurde uitjes en een likki-lakkiesaus
€10
  

Vleesgerechten
Kies bij het bestellen uit friet, gebakken aardappelen of rijst.
Al onze gerechten worden geserveerd met een groente garnituur

Biefstuk of Entrecote van eigen boerderij
geserveerd met kruidenboter en een saus naar keuze
€28
Gerookte eendenborst
Licht gepekeld met een likki-lakkiesaus
€25
Runderburger Aduard van eigen boerderij
met sla, huisgemaakte burgersaus, tomaat, cheddar en relish
€24
Aduarder stoofpot van eigen boerderij
volgens geheim recept van de chef, geserveerd met een Gieser Wildeman stoofpeer
€26
Varkensschnitzel
geserveerd met een saus naar keuze
€26
Varkenshaassaté
met satésaus, atjar tjampoer, gedroogde uitjes en kroepoek
€25
Spareribs Aduard
gelakt met geheime lak geserveerd met knoflooksaus
€27
Sukade van eigen boerderij
met pastinaakpuree en vleesjus 
€24
Garnituren keuze:
Champignon-roomsaus, groene pepersaus, garnituur van champignons, spek, ui en paprika
 
Extra side dishes keuze:
frisse rauwkostsalade, warme groente
€2

Vis en vegetarisch

Fish & Chips 
gebakken kabeljauw in bierbeslag met ravigottesaus en friet
€25
Gebakken zalmfilet
met een hollandaisesaus
€26
Dry aged auberginesteak 
aardappelgratin, seizoensgroenten en tomatensaus 
€23
Ravioli (vega)
gevuld met ricotta, spinazie, rucola, geroosterde groenten en een licht pittige saus
€23
  
  

 

Nagerechten

Moelleux au Chocolat
sous-vide peer, gezouten karamel en vanille roomijs
€8
Steranijs Crème Brûlée
sorbetijs van bosvruchten en een crumble 
€8
Coupe 
vanille roomijs, compote en slagroom
€8
Coupe mini
vanille roomijs, compote en slagroom
€6
Clown kinderijsje 
vanille roomijs en discodip
€6
Culinair genieten bij Hotel Restaurant Aduard

Uiteten in Groningen

Bij Hotel Restaurant Aduard voorzien wij u graag van de lekkerste gerechten. Onze chefs maken gebruik van verse, biologische streekproducten. Dit proeft u duidelijk terug in de gerechten. Heerlijk tafelen doet u met de door ons met zorg samengestelde A La Carte gerechten. Reserveer eenvoudig online uw tafel en kom culinair genieten bij Hotel Restaurant Aduard.

Gerechten bereid met eigen streekproducten
Gratis parkeren en goed bereikbaar
Snelle service en persoonlijk contact

Reserveer een tafel

Reserveringsformulier
Over ons

Al meer dan 30 jaar Een begrip in het noorden

Bij Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard zijn gastvrijheid, kwaliteit en innovatie al bijna een halve eeuw onze kernwaarden. Ons familiebedrijf, gelegen in het prachtige Groningse landschap, kent een rijke geschiedenis en een warm verhaal dat we graag met u delen.

Lees meer
Galerij

Wat kunt u verwachten?

Reviews

Wat onze klanten vertellen

René Smid
Hotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard ster

Heerlijk gegeten, en Top keuken en zeer vriendelijk personeel. Een echte aanrader voor de fijn proever

JaMiRi Rinzema
Hotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard ster

In het restaurant geweest en eten is hier heerlijk.

Winny Lanting
Hotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard sterHotel Aduard ster

Heel gezellig en we hebben er een goede en lekkere lunch gehad

Er gaat niets boven groningen

Groen Genieten bij Hotel Restaurant Aduard 

Duurzaamheid staat bij Hotel Restaurant Aduard hoog in het vaandel. Wij verduurzamen op verschillende manieren ons hotel en restaurant en werken met duurzame ingrediënten. Dit is door de gemeente Groningen beoordeelt met een Groen Genieten Label.

Lees meer
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram